Každá skriňa je originálna vďaka tapetám

Dizajn interiérov sa mení príchodom nových možností na trhu s materiálmi, ktoré sú rôzne kombinovateľné. Nejde len o materiál samotný, ale aj o možnosti úprav jeho povrchu. Ak chceme ísť ruka v ruke s aktuálnymi trendmi, volíme aj zladenie jednotlivých farieb a vzorov na nábytku podľa toho, čo je práve medzi dizajnérskymi kúskami aktuálne. Občas sa však ani nevieme medzi toľkým množstvom orientovať a správne si zvoliť.

Santo andre exteriérMožnosť využitia tapiet na nábytok, nie len na steny interiéru je výhodou najmä pre tých, čo si nevedia zladiť sami jednotlivé kusy nábytku k farbám stien. Ak nepožiadajú o radu kompetentných dizajnérov, výber farebného zladenia interiéru im uľahčí vzorkovník tapiet, ktoré korešpondujú s tapetami na steny s tapetami na nábytok.

Výber motívu

fototapeta 16Pri dnešných možnostiach, ktoré máme pri voľbe motívu tapiet používaných na nábytok ale aj steny si vyberáme z naozaj širokého spektra. Nejde len o jednotlivé motívy ponúkané už výrobcom, no aj o možnosti, ktoré môže zákazník využiť. Ide hlavne o možnosť použiť svoje vlastné obrázky a fotografie, ktoré chce využiť ako tapetu na nábytku.

Môžeme využiť fotografie detí, rodiny, prírody. Akýkoľvek motív je možné aplikovať ako tapetu na nábytok. Jediné, čo rozhoduje a upravuje jednotlivé tapety je rozmer nábytku, na ktorý sa bude fototapeta aplikovať.

Princíp fototapety

Fototapeta má pre každého osobný charakter. Je to vybraný obrázok alebo fotografia, ktorú chceme umiestniť na nábytok. V prípade že nám sedia rozmery s požiadavkami na výrobu fototapety, vyberáme si typ samolepiacej fólie. To je lesklá a matná. Preferujeme práve matnú, z dôvodu ochrany fotografie alebo obrázku, aby sa nepoškodila poškrabaním alebo pretrhnutím. Samolepiaca fólia s aplikovaným obrázkom alebo fotografiou sa následne umiestni na drevotriesku.

Keďže si každý vyberá obrázok alebo fotografiu podľa vlastných preferencií, vytvárame si tak unikátny interiér, ktorý je len podľa našich predstáv. Každá spálňa, kuchyňa či obývacia izba sa tak stáva jedinečnou a originálnou. Fantázii sa medze nekladú. Je len na nás, ako si zariadime svoj vlastný byt či dom. Prípadne si môžete aj vybrať z našej už existujúcej ponuky fototapiet, ktorá ponúka veľké množstvo vzorov a odtieňov.

Prípadne nás neváhajte kontaktovať a radi pripravíme alternatívu priamo pre vás.

Komentáre


Zanechajte komentár


siet
realizacie
showroom

Newsletter

* povinné pole

© Copyright 2016 | Všetky práva vyhradené DIVENDOOR