Skončíli prázdniny – spravte Vášmu dieťaťu radosť vstavanou skriňou s fototapetami

Detská predstavivosť nemá hraníc. Rovnako ako už aj možnosti úpravy posuvných dverí na vstavaných skriniach. Deti majú často veľmi zreteľnú predstavu o tom, ako by mala vyzerať ich detská izba, kde sa hrajú alebo vo vyššom veku učia. Dajte svojím deťom možnosť, aby popustili uzdu fantázii a navrhli si sami, čo bude na posuvných dverách ich skríň.

Chlapci vs. Dievčatá

Detska izba_07B_EXT_PPTak ako je to u mužov a u žien, tak aj medzi deťmi sa predstavy toho, ako si zariadiť detskú izbu líšia. Chlapci so svojou predstavivosťou v oblastí bunkrov a vesmírnych lodí očakávajú vo svojich detských izbách priestor na stavanie zákutí a prekážok. Zatiaľ čo dievčatá si chcú stavať domy pre bábiky, vytvárať farebné mozaiky zo všetkého možného a mať izbu dievčenskú – ružovú.

Chlapci si na svoje skrine iste vyberú tapety s motívom vesmíru, scén z fantasy filmov, autá, lode, lietadlá. Výhodou pri týchto fototapetách a tapetách je, že sú vymeniteľné a postupne, ako dieťa dospieva, sa môže tapeta vymeniť. Takže vstavaná skriňa v detskej izbe rastie spolu s chlapcom.

U dievčat prevládajú motívy z rozprávok, víly, princezné, či prírodné motívy vo forme kvetov či motýľov a podobne. Dievčatá rovnako majú v obľube voliť ako fototapety fotografie s kamarátkami, zábery z osláv alebo z výletov.

Chlapci a dievčatá

V prípade, že máme súrodencov, ktorý majú spoločnú detskú izbu môžeme voľbou fototapiet na vstavaných skriniach rozdeliť opticky priestor, ktorý patrí chlapcovi a ktorý dievčatku. Využitím polepenia posuvných dverí rozdielnym motívom podľa výberu detí docielime medzi deťmi rovnocennosť a často krát aj predídeme hádkam. Dieťa bude mať pocit, že má svoje úložné miesto, ktoré je len jeho aj napriek spoločnej izbe. Výhoda je samozrejme aj pre rodičov, ktorý takto majú prehľad, kto má v skrini poriadok a kto zase nie.

Pokiaľ aj vy hľadáte ideálne riešenie do detskej izby vašej ratolesti tak nás neváhajte osloviť. Naša ponuka fototapiet je prakticky nekonečná. A veľkou výhodou je možnosť vytvorenia fototapety na vstavanú skriňu presne podľa predstáv vašej ratolesti. Pretože jednoduchou možnosťou je vyrobenie fototapety presne podľa vami prineseného motívu. Nechceli by ste práve takto potešiť vašu ratolesť?

Komentáre


Zanechajte komentár


siet
realizacie
showroom

Newsletter

* povinné pole

© Copyright 2016 | Všetky práva vyhradené DIVENDOOR