Šatník zo vstavanej skrine? Sen pre každú ženu

Vstavané skrine sa stávajú súčasťou skoro každej domácnosti. Jednak preto, že tak vyriešime problém s rozmermi, keďže nie každý vyhotovený nábytok nám do miestností pasuje, ale najmä preto, že tak využijeme adekvátne priestor daného bytu či domu a máme doma kus vkusného a originálneho nábytku, ktorý je presne podľa našich predstáv.

Sen každej ženy..

walk in satnikUž len pri zariaďovaní alebo prerábaní domácností sa pohrávame s dizajnom jednotlivých miestností a pasujeme sa s veľkým množstvom možností, ktoré nám trh ponúka. V prípade, že sa naše predstavy nezhodujú s ponúkanými možnosťami, volíme alternatívu nábytku na mieru, ktorá je pre našu domácnosť ideálna. Túto možnosť využitia vstavaných skríň si obľúbili nie len muži, ale aj ženy.

Keďže ide o možnosť využiť priestor a zakryť úložný priestor posuvnými dverami, ženy tak majú možnosť prehľadne a efektne skryť všetky veci tak, aby neboli návštevám na očiach. Veľké množstvo zásuviek a poličiek a vešiakových častí nám umožňuje elegantne a prehľadne si uložiť všetko svoje oblečenie. Rovnako, ako súčasťou vstavaných skríň v chodbách môže byť botník, kde si prehľadne uložíme topánky. Ak máme možnosť, môžeme topánky a ich usporiadanie vo veľkom botníku meniť podľa sezóny, ktoré aktuálne viac využívame s tými, ktoré menej,

Rovnakú možnosť máme so vstavanými skriňami, ktoré nám majú fungovať ako šatník v obytných priestoroch domácností, ako sú detské izby a spálne. Prehľadné usporiadanie vecí a prakticky riešený úložný priestor nám umožňuje zachovávať si v šatníku poriadok aj napriek stálemu prehrabávaniu sa vo veciach. V prípade, že nie sme spokojný s tým, ako sme si jednotlivé poličky a zásuvky rozdelili, je možnosť vnútro šatníka vymeniť podľa potreby.

Dizajn šatníkových skríň

Ak sa pozrieme na jednotlivé možnosti ako riešiť šatník ako samostatnú miestnosť, môžeme zvoliť akúkoľvek možnosť povrchovej úpravy dverí na skriniach. Využitie svetla a zrkadiel nám umožňuje si spraviť zo šatníka elegantnú miestnosť, kde si každý , najmä však ženy, príde na svoje. Skrine môžeme mať vybavené vnútorným osvetlením pre lepšiu orientáciu medzi vecami a posuvné dvere môžu byť povrchovo upravené zrkadlami, čo jednak zväčšuje opticky priestor celého šatníka, no pri obliekaní je to nanajvýš prínosné. Vstavané skrine v šatníkoch sa tak stali snom každej ženy, ktorá má topánok viac než dosť a chce sa celkovo o svoje veci starať a dbať o ich usporiadanie a uschovanie.

Pokiaľ vás takéto riešenie viac ako zaujalo je to ideálny čas sa pozrieť na ukážku našich riešení, ktoré sme už realizovali priamo na našom webe. Prípadne nás neváhajte osloviť a radi pripravíme riešenie šatníka na mieru priamo pre vás.

Komentáre


Zanechajte komentár


siet
realizacie
showroom

Newsletter

* povinné pole

© Copyright 2016 | Všetky práva vyhradené DIVENDOOR