Vstavaná skriňa je ideálne riešenie do malého bytu

vstavane skrine v interieriMalý byt má pre veľa ľudí svoje čaro. Hlavne pokiaľ je spojený s prvým vlastným bývaním po odsťahovaní sa od rodičov alebo z internátu. Takže tomuto prvému bývaniu veľmi radi odpustíme aj niektoré nedostatky, ako je malá obytná plocha alebo nedostatok odkladacích priestorov.

Problém s odkladacími priestormi sa však dá vyriešiť v dnešnej dobe veľmi pohodlne a jednoducho. Stačí využiť čo najefektívnejšie aj to minimum priestoru, ktoré malý byt ponúka. Na toto je vhodná práve vstavaná skriňa, ktorá maximalizuje praktické využitie odkladacieho priestoru. Avšak na rozdiel od iných riešení dokáže aj napriek tomu byť zaujímavým a vkusným prvkom interiérového dizajnu.

Vstavanej skrine sa v malom byte netreba báť

Práve strach zo zmenšenia už bez tak malej obytnej plochy je to čo veľa ľuďom bráni využiť vstavanú skriňu v malom byte. Ale práve riešenie vstavanej skrine na mieru do malého bytu je paradoxne to najvhodnejšie.

Pretože práve vstavaná skriňa dokáže maximalizovať využitie dostupného priestoru. Veď použitie vstavanej skrine nemusí byť iba klasický rolldoor, umiestnený na podlahe v spálni. Jednoducho dokážete pomocou vstavaných skríň na mieru zariadiť aj kuchyňu alebo obývačku. Inšpirovať sa môžete aj pomocou ukážok našich realizácií.

Nadstavec je zabudnuté riešenie na mieru

nastavec ModenaVeď skvelou voľbou je napríklad aj klasický nadstavec, ktorý dokáže pridať ďalší odkladací priestor na menej používané predmety a pritom neuberie z využiteľnej podlahovej plochy ani centimeter štvorcový.

Stačí ho správne umiestniť trebárs nad dvere do miestnosti a budete milo prekvapený z jeho praktického využitia. Dokonca pri správnom výbere materiálu, dokáže byť nie len užitočným odkladacím prvkom, ale aj vkusným a netradičným doplnkom interiéru.

Nebojte sa požiadať o radu

Pokiaľ si stále neviete predstaviť to najvhodnejšie využitie vstavanej skrine vo vašom malom byte, tak nás neváhajte osloviť. Radi pripravíme riešenie presne podľa dispozícií vášho aj keď menšieho bytu a vašich predstáv. Pokiaľ už máte prvotnú predstavu alebo si na to trúfate, tak neváhajte využiť aj náš online návrhár vstavaných skríň. Tu získate komplexnú predstavu o tom, čo všetko sa dá za pomoci vstavanej skrine vo vašom malom byte dosiahnuť.

Komentáre


Zanechajte komentár


siet
realizacie
showroom

Newsletter

* povinné pole

© Copyright 2016 | Všetky práva vyhradené DIVENDOOR