Vstavané skrine pre domácich kutilov

V každej domácnosti sa nachádza priestor, kde sa odkladá náradie. Či už je to v byte, kde nie je toľko možností z dôvodu malého priestoru k dispozícií, alebo v rodinnom dome, kde môžeme využiť na odkladanie náradia kôlňu v záhrade. Vždy sa však najčastejšie pasujeme s problémom, ako efektívne a prehľadne náradie a pracovné pomôcky uložiť.

Skrinky s priehradkami pre prehľadné uloženie jednotlivých pracovných pomôcok potrebujeme mať jednak poruke keď niečo robíme ale umiestnené aj tak, aby nám pri výkone práce neprekážali. Preto je správnou voľbou voliť skrinky, ktoré sú na mieru prispôsobené jednak priestoru, kde majú byť pevne uložené, alebo z praktických dôvodov v malom byte neprekážajú.

Správne umiestnenie skrinky na náradie

naradieKtorýkoľvek domáci kutil nevyužíva svoje náradie dennodenne. Preto nemusíme mať náradie v prvom momente potreby hneď poruke. V menších bytoch je preto jednoduchou voľbou na mieru vyhotovená skrinka nad dverami, takzvaný nadstavec, ktorý neprekáža celkovému vzhľadu interiéru. Rovnako využitie malých skriniek zakomponovaných pri šatníku v chodbe.

Kutilský kútik v priestoroch garáže či pivnice

Ak máme k dispozícií garáž alebo pivnicu, je tiež dôležité správne umiestnenie jednotlivých kusov nábytku na ukladanie náradia. V prípade, ak chceme aby súčasťou kutilského kútika bol aj pracovný stôl, vieme využiť efektívne celý priestor. Jednotlivé odkladacie poličky, skrinky či zásuvky navrhneme tak, aby boli súčasťou praktického celku každého kutila. Jednotlivé poličky vieme umiestniť nie len tak, aby nám boli poruke, ale aj tak, aby neprekážali v garáži k parkovaniu auta.

Jednotlivé komponenty musia do seba zapadať a musia byť stabilné, nakoľko niektoré typy náradia sú ťažšie ako iné. Využitím vhodného materiálu a zhotovenia na mieru vyrobených skriniek, docielime žiaduceho efektu. Praktického usporiadania náradia a rovnako aj prehľad. Ideálne miesto, kde sa môže realizovať každý domáci kutil.

Každý kutil si svoj priestor na prácu predstavuje inak a každému vyhovuje niečo iné. Preto aj naša ponuka je vždy šitá na mieru každému domácemu majstrovi. Pokiaľ ste sa teda rozhodli dať svojmu náradiu konečne správny systém usporiadania, tak nás neváhajte osloviť. Určite nájdeme správnu alternatívu aj pre vás.

Komentáre


Zanechajte komentár


siet
realizacie
showroom

Newsletter

* povinné pole

© Copyright 2016 | Všetky práva vyhradené DIVENDOOR