Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /nfsmnt/hosting2_2/e/6/e651041b-2362-4131-8daa-d575e3389f74/divendoor.sk/web/wp-content/themes/divendoor/header.php on line 93

Fototapety a tapety


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /nfsmnt/hosting2_2/e/6/e651041b-2362-4131-8daa-d575e3389f74/divendoor.sk/web/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /nfsmnt/hosting2_2/e/6/e651041b-2362-4131-8daa-d575e3389f74/divendoor.sk/web/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

Vďaka moderným technológiám je možné aplikovať na dvere vstavanej skrine rôzne abstraktné, detské a prírodné motívy, ako aj ornamenty, scenérie, životné momentky, alebo rodinné fotky.

Fototapety

Obrázky a fotky sa tlačia na samolepiacu fóliu, ktorá je potiahnutá matnou fóliou. Zo skúseností preferujeme práve matnú fóliu, ktorá ochráni grafiku pred poškriabaním a iným poškodením. Fototapety sa lepia na drevotriesku alebo na sklo a sú uchytené pod samotným profilom (systémom) čo zabraňuje stiahnutiu fototapety vplyvom prostredia.
Grafiku je možné vytlačiť aj na svetlo priepustné fólie, ktoré sa aplikujú na zadnú stranu číreho skla (vhodné na prechodové dvere, deliace steny). Vnútorné osvetlenie vstavanej skrine a svetlo priepustnosť fólie s potlačou vytvoria zo skrine unikátny doplnok interiéru.
Všetky fototapety je možné vytlačiť aj na plátno a umiestniť v interiéri ako obraz.

Tapety

Vliesové tapety značky KARKI aplikujeme na ALUDOOR dvere a uchytíme ich pod profily (systém). Vliesové tapety sú z netkanej textílie a ich výhodou je, že sú paropriepustné, ekologické, príjemné na dotyk a je možné ich umývať vlhkou handričkou (bližšie popisy čistenia sú uvedené pri každej tapete). Ponúkame Vám tapety, ktoré sú bežne dostupné na sklade dodávateľa, vďaka čomu sa nepredlžuje dodacia lehota našich produktov. Tapety nie je možné kupovať na presný rozmer, minimálny odber je 1 rolka z vybranej tapety.
Katalógy tapiet si môžete pozrieť v našich kamenných predajniach (v Bratislave).

Fototapety a tapety nie len na posuvných dverách vstavanej skrine

Fototapety a tapety je možné aplikovať aj na steny bytu, čím dosiahnete jednoliaty celok a skriňa sa tak stane súčasťou priestoru. Fototapety sa lepia na steny bez použitia akýchkoľvek nástrojov. Jednoducho odlepíte papierovú časť a fototapetu aplikujete tam, kde ju chcete mať.


Fototapety


siet
realizacie
showroom

Newsletter

* povinné pole

© Copyright 2016 | Všetky práva vyhradené DIVENDOOR