Zrkadlá a lakované sklá


Ponúkame Vám tri druhy zrkadiel – strieborné, grafitové a bronzové. Používajú sa najmä ako výplň posuvných dverí v predsieni, ktorú opticky zväčšia a presvetlia. Odporúčame umiestniť zrkadlo aj do šatníka, a to vo forme otváravých dverí. Zrkadlo sa však neodporúča dávať do spálne. V spálni je vhodnejšie použiť jemnejšie materiály, napr. sklo.

Sklo môže byť farebné, bezpečnostné, číre alebo pieskované. Sklo je veľmi obľúbeným a vyhľadávaným materiálom. Je možné ho kombinovať aj s drevotrieskou alebo iným sklom (sklo ako predel).

Lacobel má zo zadnej strany farebný lak, ktorý je nepriehľadný.

Matelac má tiež zo zadnej strany aplikovaný farebný lak, z prednej strany má matovaný povrch. Široká škála farieb uspokojí každého zákazníka.

Lacomat je tzv. pieskové sklo, zo zadnej strany je matované, je svetlo priepustné a nepriehľadné.
Všetky tieto sklá majú hrúbku 4 mm a zo zadnej strany lakomatu sa používa bezbečnostná fólia, ktorá zabráni rozsypaniu skla v prípade jeho rozbitia.

Bezpečnostné sklo má hrúbku 6 mm. Je lepené čím sa dosahuje vyššia tvrdosť skla a v prípade rozbitia sa sklo nerozsype. Bezpečnostné sklo sa používa najmä do dverí na skriniach v detských izbách alebo do prechodových dverí.


Zrkadlá a sklá


Lakované sklá


siet
realizacie
showroom

Newsletter

* povinné pole

© Copyright 2016 | Všetky práva vyhradené DIVENDOOR